Teekonna algus

Üksi jõuab kiiresti, koos jõuab kaugele.

Tallinna eesti keele maja on avatud olnud juba alates 2018. aastast ning on sellest ajast peale pakkunud eesti keelest erineva emakeelega täiskasvanutele suhtluskeelekursuseid ja eesti keele praktiseerimist toetavaid kultuurilisi tegevusi nagu kultuuriklubid, suhtlusklubid, keelelaagrid ja erinevat tüüpi väljasõidud avastamaks Eesti loodust, kultuurilisi paiku ja ajalugu.

Meie juurde tullakse arendama oma eesti keele oskust kas tööalasel, perekondlikul või Eesti kodanikuks saamise eesmärgil ning nii kursustelt, kohtumisõhtutelt kui ka väljasõitudelt leitakse endale alati uusi sõpru, kellega eesti keelt harjutada.

Meie majas abistavad Sind inglise ja vene keeles professionaalsed nõustajad, kelle poole saad pöörduda selleks, et välja selgitada mis vormis, mis intensiivsuse ja ajakavaga sobib Sulle eesti keelt õppida. Meie nõustajatega saad ühendust võtta tasuta telefonil 800 9999 või kirjutades info@integratsiooniinfo.ee

Keeleõppes toetavad Sinu arengut 8 täiskasvanute eesti keele õpetajat, kes kõik õpetavad eesti keelt ja kultuuri eelkõige suhtluskeele omandamise eesmärgil ja teevad seda algusest peale eesti keeles. Õpetamise alusena lähtume Integratsiooni Sihtasutuse täiskasvanuõppe heast tavast.

Tere tulemast Tallinna eesti keele majja! Leiame ühise keele!

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s